0
0 محصول مشاهده سبد

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

راهنمای تایید حساب کاربری در سایت عمده فروشی

سایت عمده فروشی فینال فقط برای مشتریان مغازه دار راه اندازی شده است .در صورتیکه وارد سایت شوید و یا حتی ثبت نام کنید قیمت محصولات برای شما قابل مشاهده نمی باشد ، جهت مشاهده قیمت ها و خرید از سایت حتما باید حساب کاربری شما توسط کارشناسان ما تایید شود .

جهت تایید حساب کاربری خود و فعال شدن قیمت ها برای شما حتما باید پس از ثبت نام با شماره 82391-021 تماس بگیرید ، پس از احراز هویت حساب کاربری شما فعال خواهد شد .

مشتریانی که قبلا در سایت فینال ثبت نام کرده بودند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و پس از تماس با شماره تلفن 82391-021 حساب کاربری آنها فعال می گردد.

یکی از موارد ذیل جهت احراز هویت در سایت عمده فروشی مورد نیاز می باشد :

1:خرید از سایت فینال

در صورتیکه شما در گذشته از سایت فینال خرید بالای یک کارتن لوح فشرده داشته اید با اعلام این موضوع و ارایه شماره سفارش ، حساب کاربری شما تایید می شود .

2:ارایه کپی جواز کسب

در صورتیکه شما برای اولین بار می خواهید از سایت خرید کنید با ارسال عکس و یا کپی جواز کسب به آدرس info@final.ir حساب کاربری شما تایید می گردد.

3:خرید تلفنی درمرحله اول

در صورتیکه ارایه جواز کسب برای شما مقدور نمی باشد باید سفارش اول خود را به صورت تلفنی ثبت کنید و پس از دریافت کالا به شماره 82391-021 تماس بگیرید تا حساب کاربری شما فعال گردد.

مشتریان گرامی در صورتیکه نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اند می توانند با شماره تلفن ذکر شده تماس بگیرند .